Тотнъм се позабавлява срещу закъсалия Лестър

0
Тотнъм

Тотнъм разби с 6:2 Лестър като домакин в мач от осмия кръг на Висшата лига.

„Лисиците“ поведоха с гол от дузпа на Юри Тилеманс (6′), но радостта им бе кратка. Тотнъм изравни само две минути след това чрез голмайстора си Хари Кейн (8′).

Още в 21-вата минута пък Ерик Дайър осигури пълния обрат, а Джеймс Мадисън възстановяви паритета в 41-вата.

След почивката домакините се разиграха и отнесоха съперника. Родриго Бентанкур изведе Тотнъм напред в самото началото на второто полувреме, а Хюн-Мин Сон се появи като резерва и за 13 минути заби хеттрик (73′, 84′, 86′) оформяйки крайното 6:2.