Тотнъм се качи на върха в Англия

0
Хари Кейн

Лондонският Тотнъм се изкачи временно на върха в Англия, след като постигна победа с 1:0 над Уулвърхямптън в мач третия кръг на Висшата лига. Хари Кейн донесе успеха на „шпорите“ с попадение през второто полувреме.

Кейн и Хон Мин Сон бяха най-дейни в тима на Антонио Конте, като и двамата се отчетоха с по една греда.

През първата част на двубоя „вълците“ стояха много добре на терена и не позволяваха да се стигне до сериозни опасности.

„Шпорите“ излязоха преобразени след почивката и натиснаха здраво. Кейн нацели гредата в 52 минута слкед удар с глава, но в 64-ата не прости на гостите. Сон центрира от корнер, Перишич продължи топката, а английския национал изпревари вратаря и с глава прати топката в мрежата.

С тази победа хората на Антонио Конте събраха 7 точки и се изкачиха на върха в таблицата преди мачовете на Манчестър Сити и Арсенал. „Вълците“ са със само точка в актива си.