Тежко поражение за Рома в Удине (ВИДЕО)

0
Жозе Моуриньо

Удинезе нанесе първа загуба на Рома през сезона. Домакините от Удине разбиха селекцията на Жозе Моуриньо с категоричното 4:0 и така се изравниха по точки с „вълците“. Двата тима имат по 10 в актива си.

Дестъни Удоджи откри резултата още в петата минута, а до края на първото полувреме гостите се опитаха да върнат, но Тами Ейбрахам се отчете с пропуски.

Десет минути след почивката Самарджич удвои с изстрел от далечна дистанция, който Руи Патрисио не прецени добре и топката се отби в ръкавиците му и влезе. Това вбеси Специалния, който не намираше място край тъчлинията.

Перейра оформи класиката с красив гол в 75-ата минута, а за крайното 4:0 реализира Ловрич.

Така двата тима вече са сътоветно на четвърта и пета позиция във временното класиране.