Страшен срам за Байерн (Мюнхен)! Баварците паднаха с 0:5

0
табло

Борусия (Мьонхенгладбах) не само разби мита за непобедимия Байерн (Мюнхен), а му нанесе историческо унижение. Баварците бяха разбити с 0:5 в турнира за Купата на Германия и заслужено отпадат от надпреварата.

Домакините водеха с 3:0 още в средата на първото полувреме. Клаудио Коне изведе „жребчетата“ напред във втората минута, а Рами Бенсебайни отбеляза в 15-та и 21-вата.

Малко след подновяването на играта Емболо се разписа за 4:0. Пет минути след немислимия четвърти гол той заби и пети в мрежата на гостите, което тотално шокира всички зрители по трибуните и пред екраните.

За радост на Байерн до края на мача не паднаха още голове.