Стойчо Младенов бесен: Ще падат глави!

0
Стойчо Младенов
Lap.bg

Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов бе бесен от показаното от тима срещу Арда. “Червените” изоставаха с 0:1 на почивката, но успяха да стигнат до успех с 2:1.

“Искам да кажа ясно и категорично: такова поведение е непристойно за отбор като ЦСКА. Ако тов се повтори, ще падат глави. Да забравят за такова скандално поведение”, избухна Младенов.

“Първото полувреме можеха да ни вкарат два-три гола за пет-десет минути. Какво правим след това?

С тази агресивност обърнахме мача през второто полувреме. По-качествения отбор сме, но не можем да се уповаваме само на това”, продължи треньорът на ЦСКА.

“Варела е готов, но смяната му еше тактическа. Той не го разбра, но сега ще го разбере.

Второто полувреме играчите направиха това, което трябваше да направят през първата част.

Не може по този начин. Колко треньори си заминаха заради подобно поведение? Не може да идват на “Армията” и да са по-хитри от нас”, завърши Младенов.