Стойчо: Можеше да вкараме още на Левски

0
Дерби

Треньорът на ЦСКА изрази задоволство от успеха във Вечното дерби с 2:1. Стойчо Младенов каза, че са можели да спечелят и с по-убедителен резултат срещу Левски.

От всичко съм доволен днес. Още една рутинна победа над Левски. От нищо Левски успя да вкара гол, което ни принуди да вдигнем оборотите през второто полувреме. Имахме възможности да вкараме и трети, и четвърти гол. Важното е, че създаваме положения. Отдаваме заслуженото и на Левски. Те винаги в такива моменти намират сили да изиграят мач на върха на силите си, каза Стойчо.

Любовта между мен и феновете на ЦСКА е безгранична. Всички победи над Левски са ми еднакво специални и важни. Това е мачът на сезона и ние трябва да го спечелим на всяка цена, каза още Стойчо Младенов.