Специя смълча „Сан Сиро“, Милан е в нокдаун

0
милан

Специя взе малко очаквана победа с 2:1 над Милан насред митичния „Сан Сиро“. Двубоят от 22-рия кръг на италианската Серия „А“ държа до последно и си заслужаваше.

Домакините излязоха напред в резултата в самия край на първото полувреме след страхотен гол на Рафаел Леао. Малко преди това Тео Ернандес профука дузпа.

Все пак на почивката „нераздзурите“ водеха с 1:0 и всичко беше в реда на нещата.

През второто полувреме обаче се стигна до пълен обрат и любителите на огромни коефициенти сигурно вече са изстудили шампанското.

Кевин Агудело изравни в 64-ата минута за опашкаря в таблицата, а Емануел Гиаси дълбоко в добавеното време тотално депресира феновете на Милан.

Преди това Златан разтресе гредата, а гол на Месиас безпричинно беше отменен.

В другия мач Наполи победи Болоня като гост с 2:0.