Славия победи новак с лекота

0
Славия
Lap.bg

Славия победи като гост Хебър (Пазарджик) с 3:0 в мач от петъчната програма на efbet Лига. Срещата се игра на Националния стадион „Васил Левски“, защото все още пазарджиклии нямат лиценз да приема мачове от елитната група на своето съоражение.

Разликата в класите беше видима от първата до последната минута. „Белите“ тотално доминираха над новака. Те откриха чрез Йон Бакеро през първото полувреме, а след почивката първо Галин Иванов удвои, а пък Емил Виячки оформи класиката в последните секунди на срещата.

Това е трета победа за Славия и отборът вече е с 9 точки на шесто място. Хебър е с 6 т. след шест кръга и е на десета позиция.