250лв за Спорт

Славия отпадна от младежката Шампионска лига

0
славия панайтинайкос

Юношите на Славия отпаднаха от младежката Шампионска лига, след като направиха равенство 2:2 с гръцкия Панайтинайкос в мач реванш от първия кръг. Възпитаниците на Иван Иванов играеха само и единствено за честта си, тъй като първата среща в Гърция приключи с катастрофалното 8:0.

Мартин Сораков откри резултата за столичани в 11 минута, но малко след началото на второто полувреме гостите изравниха чрез Атанасиос Тампицас. Панайтинайкос направи пълен обрат в 71-та минута след гол на Димитриос Калоскамис, а крайният резултат оформи влезлият като резерва Кристиян Величков в 80 минута.