Славия обърна Ботев (Враца) след гол на Меси

0
Славия Ботев Враца
Lap.bg

Славия победи Ботев (Враца) в мач от понеделнишката програма на 7-ия кръг в efbet Лига. „Белите“ стигнаха до крайното 2:1 след пълен обрат на своя „Александър Шаламанов“ в столичния квартал Овча купел.

Меси даде преднина на гостите в среата на първото полувреме, а в продължението му Нгуена изравни и така двата тима се прибраха на почивка в пълен паритет. Мокрият терен и локвите попречиха за особено много зрелищни ситуации.

Статуквото се промени през второто полувреме, когато Радослав Кирилов донесе пълния обрат за Добрата стара Славия.

Така „белите“ се наредиха на пето място във временното класиране с актив от 12 точки. Ботев (Враца) заема десета позиция със 7 т.