Славия ликува в мач със седем гола

0
Славия победи ФК ЦСКА 1948
Lap.bg

Славия победи Царско село със 5:2 в голова фиеста, която се състоя на „Арена Царско село“. С успеха в двубоя от 15 кръг “белите” застанаха на трето място в класирането с 26 точки. Отборът на Любо Пенев пък е с 10 точки.

До 10-ата минута двата отбора си размениха по едно бързо попадение. Домакините откриха чрез Лъчезар Балтанов, който засече с глава центриране от корнер. В следващата атака обаче Георги Вълчев пусна към Тони Тасев, който от много малък ъгъл стреля и прати топкта във вратата.

В 20-ата минута Тасевски изведе Емил Стоев, който напредна и сам срещу Георгиев не сгреши – 2:1 за Славия.

В 58-ата минута Емил Стоев центрира от фаул, Янко Георгиев изби на крака на Радослав Кирилов, който го простреля за 3:1.

В 74-ата минута, Балтанов центрира от корнер, а Кавдански не сгреши за 2:3

Само две минути по-късно Радослав Кирилов стреля силно, Георгиев изби, но Макрилос засече от непосредствена близост и отбеляза за 2:4.

Шест минути преди края на редовното време, Тони Тасев бе фаулиран в наказателното поле и сам реализира отсъдената дузпа за крайното 5:2 з Славия.