Сити громи след четири гола на Жезус

0
Габриел Жезус

След четири гола на Габриел Жезус Манчестър Сити разгроми Уотфорд с 5:1 и дръпна с 4 точки на върха преди Ливърпул, който утре приема Евертън. Жезус се разписа в 4-ата, 23-тата, 49-ата от дузпа и  53-тата, а Родри добави още едно попадение за шампионите в 34-тата минута. Точен за гостите бе Хасан Камара в 28-ата.

Така Сити загря подобаващо за първия полуфинал с Реал (Мадрид) в Шампионска лига и постави под напрежение Ливърпул. Освен това Хосеп Гуардиола даде почивка на Кевин де Бройне и Аймерик Лапорт, а Гюндоган и Рияд Маред влязоха през второто полувреме.