Шок! Молдовският Шериф удари Реал насред Мадрид

0
Шериф победи Реал (Мадрид)

Шериф (Тираспол) победи гранда Реал (Мадрид) насред обновения им „Сантяго Бернабеу“ в Шампионска лига.

Дебютантът в турнира се наложи с 2:1 и вече има пълен актив от 6 точки след два кръга!

Узбекът Якшибаев вкара гол за тима на гостите в 25-ата минута след асистенция на Кристиано. Реал изравни чак в 65-ата от дузпа чрез Карим Бензема.

Гостите вкараха още един гол в 72 -ата минута, но той бе отменен заради засада.

Така се стигна до 90-ата минута, когато слабо известният играч от Люксембург Себастиан Тил прониза вратата на „кралския клуб“ за втори път и време за отговор не остана.

Коефициентите преди срещата за победа на шериф бяха над 20.00! Отборът тръгна от първия квалификационен кръг още в началото на месец юли и продължава да пише една от най-красивите приказки в модерната история на футбола.