Септември и Ботев (Враца) си стиснаха ръцете за равенство

0
Септември (София) и Ботев (Враца)
Lap.bg

Септември (София) и Ботев (Враца) завършиха наравно 1:1 на Националния стадион „Васил Левски“ в предпоследния мач от 3-ия кръг на efbet Лига. Двата отбора трябваше да се борят с високите температури в столицата.

В 20-ата минута Костадинов открадна топка в наказателното поле и се справи с Кавдански, но след това Браян Мендоса се намеси и не му позволи да отправи силен изстрел. Домакините създадоха още 1-2 шансове до края на полувремето, но двата тима се оттеглиха при равенство.

След почивката Да Силва проби отлично отдясно, излъга защитата на домакините и сервира топката на главата на Кавдански, който простреля Шейтанов за 0:1.

В 79-ата минута Каса намери Кабов, който със страхотен шут оформи крайното 1:1.

Равенството е първо и за двата отбора, които до момента имаха по една победа и една загуба.