Сампдория грабна точката от Лацио в края

0
лацио

Сампдория и Лацио завършиха наравно 1:1 в интригуващ мач от четвъртия кръг на Серия А.

Гостите от Рим излязоха напред чрез Чиро Имобиле в 21-ата минута, след като Милинкович-Савич го намери по най-добрия начин.

До края на сблъсъка не се виждаше как Сампдория ще промени статуквото, но в 92-ата минута Томас Ринкон изведе резервата Маноло Габиадини в наказателното поле и италианецът я закова за радост на феновете от града край фара.

В останалите италиански мачове от междинния кръг в сряда Удинезе победи Фиорентина с 1:0, а Емполи и Верона завършиха 1:1.