BETMARKET ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ

С два червени картона ЦСКА удари Берое

0
цска

ЦСКА победи Берое с 1:0 в мач от поредния кръг на родната efbet Лига. „Червените“ сложиха край на черната си серия от три мача без успех, въпреки че бяха изгонени Карло Мухар и треньора Стойчо Младенов.

Пред погледа на Христо Стоичков домакините бяха по-активни, но с пропуски през първата част се отличи Жорди Кайседо. Отлични изяви имаше и вратаря на старозагорци Генадий Ганев. Гостите успяха два пъти да застрашат Бусато през първата част, но ударите на Мечев и Перейра профучаха покрай вратата.

Малко след началото на второто полувреме падна и единствения гол. Иван Турицов нахлу по дясното крило и подаде по земя към Жорди Кайседо, който със силен удар прати топката във вратата на Берое за 1:0.

Малко след това треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов бе изгонен заради обидни реплики към съдията на срещата Ивайло Стоянов.

Кайседо отбел;яза още един гол в 65-ата минута, но той правилно бе отменен заради засада. В 81-ата минута Мухар извърши зверски фаул срещу Давиде Мариани и бе изгонен с директен чеврвен картон. Въпреки това ЦСКА успя да удържи победата.