Роналдо игра eдно полувреме за Юнайтед

0
Кристиано Роналдо

Кристиано Роналдо не успя да вкара гол за Манчестър Юнайтед в приятелския мач срещу Райо Валекано, който завърши 1:1 на „Олд Трафорд“.

Португалецът бе включен в стартовия състав, но не се разписа и бе заменен на полувремето. Той бе заменен от Амад Диало, който вкара гол само три минути, след като се появи на терена. Той откри резултата, но в 57-ата минута Гарсия изравни.

Роналдо пропусна предишните пет контролни мача на Юнайтед през този сезон, като се позова на семейни проблеми. В срещите без 37-годишния футболист „червените дяволи“ спечелили 3 победи, веднъж завършиха наравно и записаха една загуба.