Роналдо донесе успех на Юнайтед, Челси и Барса се дънят

0
Кристиано Роналдо

Кристиано Роналдо донесе първи успех на Манчестър Юнайтед в Шампионската лига. Той бе точен в четвъртата минута на добавеното време при 2:1 над Виляреал в мач от Шампионската лига на „Олд Трафорд“. Победното попадение на мегазвездата бе бурно аплодирано от Сър Алекс Фъргюсън и Юсейн Болт, които станаха на крака на трибуните и дълго ръкопляскаха.

Преди това Пако Алкасер бе извел гостите напред в 53-тата минута, а Телеш изравни в 68-ата. Гостите може да съжаляват, тъй като изпуснаха много положения.

Ювентус победи Челси с 1:0 с гол на Фредерико Киеза в 46-ата минута, а пропадането на Барселона продължи след загуба с 0:3 от Бенфика в Лисабон. За португалците два пъти се разписа Нунес (3, 79 от дузпа), а веднъж – Силва (69). Червен картон получи Ерик Гарсия от Барса.