Ричарлисон унищожи Германия с хеттрик

0 коментара
Ричарлисон

Бразилия победи Германия с 4:2 в първия мач от Група „D“ на турнира по футбол на Олимпийските игри в Токио.

В герой за „кариоките“ се превърна нападателят на Евертън Ричарлисон, който реализиха хеттрик само за 23 минути. Той бе точен в 7-ата, 23-тата и 30-ата минута за 3:0.

В самия край на първото полувреме Бразилия можеше да поведе с 4:0, но Куня изпусна дузпа.

В 57-ата минута Надием Амири намали на 1:3, но 6 минути по-късно немците останаха с 10 души. Капитанът Максимилиан Арнолд бе изгонен с втори жълт картон заради нарушение срещу ветерана Дани Алвеш.

/p>

В 83-тата минута Германия направи загубата си почетна след гол на Рагнар Аке, но в четвъртата минута на продължението Паулиньо фиксира крайното 4:2 с майсторски гол.

Четвърти съдия на двубоя беше българинът Георги Кабаков.