Резултати от световни квалификации и класиране

0
Томас Мюлер

Изиграха се поредните мачове от Световните квалификации в зона Европа за Шампионата на планетата по футбол в Катар през 2022 година. Трудна победа у дома взе Германия с 2:1 над Румъния. На почивката гостите водеха след гол на Янис Хаджи, но през второто полувреме футболистите на Ханзи Флик стигнаха до пълен обрат с попадения на Серж Гнабри и Томас Мюлер.

5. Беларус 6:17 3

Група „G“: Латвия – Нидерландия 0:1, Турция – Норвегия 1:1, Гибралтар – Черна гора 0:3

6. Кипър 1:11 4

Група „J: Германия – Румъния 2:1 (Серж Гнабри – 52, Томас Мюлер – 81/Янис Хаджи – 9), Лихтенщайн – Северна Македония 0:4, Исландия – Армения 1:1

1. Германия 19:3 18

2. Северна Македония 15:6 12

3. Армения 8:10 12

4. Румъния 10:8 10

5. Исландия 7:15 5

6. Лихтенщай 2:19 1