Най-новият букмейкър е вече в БългарияСпорт Бонус: 30лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ + до 300лв Нов Клиент
ВХОД

Реми между Славия и Локо (Пловдив) вкара голяма интрига в efbet Лига

0

Славия и Локомотив (Пловдив) завършиха при резултат 1:1 двубоя си от efbet Лига. Така ситуацията в местата от трето до седмо се завърза още повече. Отборите на тези позиции са събрани в рамките на 4 точки.

Йозип Томашевич се разписа за пловдивчани, а за “белите” точен бе Крис Добрев.

И двата гола паднаха през първото полувреме, което бе далеч по-интересно и динамично от второто.

Локомотив поведе в 35-ата минута. Салинас центрира, Крис Добрев не успя да се намеси добре и изпусна Томашевич, който прониза вратата на Славия.

Добрев се реваншира няколко минути по-късно. Радослав Кирилов центрира, а младият играч на Славия с глава изравни.

След почивката и двата тима имаха малко възможности за гол и логично срещата приключи с равенство. “Белите” вече пет години не успяват да победят “смърфовете” на своя стадион.