Реал (Мадрид) и Виляреал не си отбелязаха гол

0

Реал (Мадрид) и Виляреал завършиха наравно 0:0 в мач от 7-ия кръг на испанската Ла Лига. Двата тима не рискуваха достатъчно и изнесоха постно представяне за стандартите си.

Първата опасна ситуация дойде в 13-ата минута. Тогава Арнаут Данжума проби отлично отляво между двама играчи на Реал, влезе в наказателното поле и шутира добре, но Тибо Куртоа извади в корнер.

В 20-ата минута Пако Алкасер стреля неточно от пространството около точката за дузпа след иначе добра атака.

В 29-ата Куртоа отново трябваше да се намесва след опит на Данжума.

До края на полувремето Реал опита да наложи натиск в полето на гостие, но се затрудни със създаването на чисти положения.

В 57-ата минута ударът на Пако Алкасер премина на сантиметри от гредата. В 83-ат  Реал беше много близо до това отново да измъкне победа в края.

Азар центрира отдясно и появилият се от пейката Иско засече с глава, но вратарят на гостите отново отказа играчите на „белия балет“.