ПСЖ вкара шест гола на японци

0
Лионел Меси

Пари Сен Жермен продължи да мачка и в последната си контрола на японска земя. Този път воденият от Кристоф Галтие тим разгроми Гамба Осака с 6:2. Резултатът откри Пабло Сарабия в 28-ата минута, а четири минути по-късно Неймар удвои от дузпа. В 34-тата минута Курокова намали.

Впоследствие френският първенец се развихри и попиля съперника. В 37-ата минута Мендеш се разписа с диагонален удар, а две минути след това Лионел Меси увеличи преднината в полза на своите. Той насочи топката към вратата след подаване на Неймар, вратаря на японците успя да я отклони, но тя влетя в мрежата.

В 60-ата минута най-добрият на терена Неймар направи 5:1, а в 70-ата минута Ямами върна едно попадение. Крайният резултат оформи Килиан Мбапе с точно изпълнена дузпа в 86-ата минута.

Така ПСЖ загря по най-добрия начин за двубоя за Суперкупата на Франция срещу Нант в неделя.