BETMARKET ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ
100% до 300лвРЕГИСТРАЦИЯ
18+ ВАЖАТ ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ
BETMARKET ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ
РЕГИСТРАЦИЯ
18+ ВАЖАТ ПРАВИЛА И УСЛОВИЯ

Последно: Финалът за Купата на 15-ти май

0
купа на българия
Снимка: Lap.bg

Спортно техническата комисия към Българския футболен съюз обяви, че финалът за Купата на България между отборите на ЦСКА и Левски ще се проведе на 15-ти май.

„Предвид постъпило писмо от СДВР при МВР, с което ПФЛ се уведомява, че на 11.05.2022 година в София се очакват множество протести и затваряне на кръстовища, което би затруднило достъпа до стадиона и би възпрепятствало охраната и опазването на обществения ред при провеждане на срещата финал за Купа България, двубоят не следва да се проведе на тази дата. Предвид форсмажорните обстоятелства по предложение на ПФЛ СТК при БФС реши да се направят промени в програмата на Първа и Втора лига, като програмата до края на сезона е както следва:

Купа България финал
15.05 /неделя/    ЦСКА София    –    Левски    17.00    Диема спорт
 
 
•    Приема корекциите в програма от 29-ти/3-ти/ до 31-ви/5-ти/ кръг на 1-ва шестица класирани отбори от 1-во до 6-то място на Първа професионална футболна лига, както следва:
XXIX кръг
1-во – 6-то място – 3 кръг
06.05 /петък/    Ботев Пд    –    Лудогорец    15.00    Диема спорт
     Черно море    –    Левски    17.30    Диема спорт
     ЦСКА – София    –    Славия    20.00    Диема спорт
 
XXX кръг
1-во – 6-то място – 4 кръг
14.05/събота/    Лудогорец    –    Черно море    18.30    Диема спорт
19.05/четвъртък/    ЦСКА – София    –    Ботев Пд    18.00    Диема спорт
     Славия    –    Левски    20.15    Диема спорт
 
XXXI кръг
1-во – 6-то място – 5 кръг
22.05/неделя/    Ботев Пд    –    Славия    20.30    Диема спорт 3
     Левски    –    Лудогорец    20.30    Диема спорт 2
     Черно море    –    ЦСКА – София    20.30    Диема спорт
 
•    Приема корекциите в програма от 30-ти/4-ти/ 32-ри /6-ти/ кръг на отборите от група „А“ -от  7-мо до 10-то и група „Б“ от 11-то до 14-то място в  Първа лига, както следва:
 
 
XXX кръг
Група „А“ – 7-мо -10-то място – 4 кръг
07.05 /събота/    Арда Кж    –    Локомотив Пд    17.30    Диема спорт
     ЦСКА 1948    –    Берое    19.45    Диема спорт
 
 
Група „Б“ – 11-то -14-то място 4- кръг
08.05 /неделя/    Ботев Вр    –    Локомотив Сф    16.30    Диема спорт
     Царско село    –    Пирин Бл    19.00    Диема спорт
 
XXXI кръг
Група „А“ – 7-мо -10-то място – 5 кръг
13.05 /петък/    ЦСКА 1948    –    Арда Кж    17.30    Диема спорт
     Берое    –    Локомотив Пд    20.00    Диема спорт
 
Група „Б“ – 11-то -14-то място 5- кръг
16.05 /понеделник/    Ботев Вр    –    Царско село    17.30    Диема спорт
     Локомотив Сф    –    Пирин Бл    20.00    Диема спорт
 
XXXII кръг
Група „А“ – 7-мо -10-то място – 6 кръг
20.05 /петък/    Локомотив Пд    –    ЦСКА 1948    20.00    Диема спорт
     Арда Кж    –    Берое    20.00    Диема спорт 2
 
Група „Б“ – 11-то -14-то място 5- кръг
21.05 /събота/    Пирин Бл    –    Ботев Вр    19.15    Диема спорт
     Царско село    –    Локомотив Сф    19.15    Диема спорт 2


Видяно 46 пъти

Автор

Божидар Тодоров
Божидар ТодоровБожидар е работил дълги години в спортни медии, където е отразявал най-различни спортни събития от родния и чуждестранния спорт. Неговите публикации са известни още, когато имаше Еврофутбол и сп. МеридианМач
Коментирай

Няма коментари.