Пламен Андреев спаси България срещу Словения

0
младежи-българия

Младежкият национален отбор на България завърши 0:0 срещу връстниците си от Словения в контролна среща, която се състоя в Мурска Собота.

В герой за нашия отбор се превърна капитанът на Левски Пламен Андреев, който спаси няколко много добри възможности за гол на словенците. През първата част домакините имаха сериозно предимство и на два пъти техен играч се озоваваше сам срещу нашия вратар.

През второто полувреме футболистите на Словения продължиха да бъдат по-активни, но отново Андреев бе на висота, а веднъж и неточността на нападател на домакините ни спаси от инкасиране на попадение.

Двубоят бе с много единоборства и общо шест жълти картона.

След четири дни селекцията на Александър Димитров ще изиграе контрола с Босна и Херцеговина.