Пирин измъкна точка при гостуването на Берое

0
Берое и Пирин
Lap.bg

Берое и Пирин (Благоевград) завършиха наравно 1:1 в откриващия мач от програмата на 15-ия кръг в efbet Лига. Срещата се игра на стадион „Берое“ в Стара Загора.

През първото полувреме нямаше много положения за гол и логично двата тима се оттеглиха при резултат 0:0.

Домакините поведоха след почивката чрез Абубакар Тунгара (55′).

Възпитаниците на Петър Колев владееха инициативата и очакваха последния съдийски сигнал, но „орлетата“ ги изненадаха с изравнително попадение. В 82-ата минута Станислав Манолев бе най-съобразителен в наказателтно поле и оформи крайното 1:1.

Така Берое се намира на шестата позиция в таблицата с актив от 21 точки, с 1 по-малко от Черно море.Пирин е на 11-а позиция с 12 пункта.