ПАОК фаворит срещу Левски според Palms Bet

0
паок

В четвъртък вечер ще се изиграят част от първите мачове от сблъсъците от втория предварителен кръг за влизане в групите на Лигата на конференциите. От 20:00 ч. (българско време) българският Левски приема гръцкия ПАОК, а срещата ще се проведе на ст. „Георги Аспарухов“. Букмейкърът палмс бет дава предимство на „гостите“. Коефициентът за победа на „черно-белите“ е 2.25, докато този за домакините е 3.80. Равенството пък е оценено на 3.35.

Играчите на Станимир Стоилов започват участието с в Европа от втория кръг, тъй като спечелиха Купата на България през изминалия сезон. Левски не е играл европейски мач от 2019-та, а двата тима никога досега не са се срещали в официален мач.

Възпитаниците на Разван Луческу също стартират от втори предварителен кръг, тъй като завършиха на второ място в местното първенство. „Двуглавите орли“ спечелиха три от петте си летни контроли, а през миналия сезон стигнаха 1/4-финал в дебютното издание на Лигата на конференциите.