BETMARKET ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ

PalmsBet вещае победа на Лион срещу Уест Хям

0
Олимпик Лион

В четвъртък вечер ще се изиграят четвъртфиналните реванши от турнира Лига Европа. Френския Олимпик Лион приема английския Уест Хям на своя „Групама Стейдиъм“ на 14.04, като срещата е с начален час 22:00 (българско време). Първата среща преди седмица завърши при резултат 1:1.

Букмейкърът PalmsBet дава предимство на играчите на Питър Бош. Коефициентът за победа на домакините в редовните 90 минути е 1.98, докато този за възпитаниците на Дейвид Мойс е 3.60. Равенството пък е оценено на 3.90. Всичко най-важно и интересно за вас може да следите на живо благодарение на приложението palmsbet mobile на вашия телефон и таблет.

„Хлапетата“ спечелиха едва един от последните си 6 срещи във всички турнири. На осминафиналите те отстраниха Порто, като срещата в Лион завърши 1:1. „Чуковете“ имат три победи в последните си шест срещи във всички турнири, като на осминафинал се справиха със Севиля, а срещата в Испания завърши 1:0 за домакините.