Осакатен ЦСКА приключи лагера в Австрия с тежка загуба

0
ЦСКА контрола
cska.bg

ЦСКА завърши лятната си подготовка в Австрия със поражение. „Армейците“ паднаха от румънския Сепси с 0:4 в контрола, която се игра в Кицбюел.

Още до десетата минута румънците дръпнаха с два гола преднина. Първо Козмин Матей (4′), а след това Бранислав Нинай (8′) се възползва от грешки в „червената“ отбрана, която в пореден мач беше в експериментален състав.

Малко преди почивката Матей (44′) оформи класикаха. През второто полувреме Каталин Голофка (71′) тотално попари българския състав.

Така след поражение с 1:4 от Гройтер Фюрт, успех с 5:3 над Кематен и 1:2 с РБ Залцбург ЦСКА приключи лятната си подготовка на австрийска земя.

По време на лагера половината отбор се контузи, което се случва за поредно лято и не се знае как ще изглежда 31-кратният шампион след по-малко от две седмици за първия мач от шампионата с Арда.