10LV Inbet
ЦСКАЛевскиЛудогорецБотев ПловдивЛокомотив ПловдивСпартак ВарнаАрдаСлавияЧерно МореБероеЛокомотив СофияПирин БлагоевградЦСКА 1948Ботев ВрацаЕтърХебър 1918КрумовградМанчестър СитиМанчестър ЮнайтедЛивърпулЧелсиАрсеналБайерн МюнхенБарселонаРеал МадридЮвентусИнтер

Новият важен играч за Мъри виси до последно за Лудогорец

0
Илиан Стефанов
Lap.bg

Футболистът на Левски Илян Стефанов не взе участва в днешната тренировката на „сините“.

Халфът се готвеше отделно от основната група и до последно ще е под въпрос за полуфинала за Купата на България срещу Лудогорец в сряда.

На този етап Стефанов виси и с картони. Има 4 официални предупрежения и при следващо ще бъде наказан.

Николай Михайлов също пропусна тренировката.

Той беше контузен от Евгений Сердюк в мача с Черно море (2:0), когато украинецът му влезе тежко и получи червен картон.

Впоследствие Ники беше откаран с линейка в болница.

Днес стана ясно, че няма счупване на ребрата и е възможно да е на линия за Вечното дерби с ЦСКА в неделя.

Последвайте ни в Google Новиниgoogle news image
Автор
Асен Красимиров
Асен Красимиров
Асен Красимиров е спортен редактор и анализатор с богат опит. Завършва образованието си в София, след което започва своята кариера в едни от водещите спортни медии у нас.
Коментирай

Няма коментари.