Нищо ново: Масов бой след края на мач в Трета лига

0
Съдия
Източник: pixabay

Дублиращият отбор на Локомотив (Пловдив) спечели с 1:0 гостуването си на Сливен в мач от втория кръг на Югоизточната Трета лига. След последния съдийски сигнал се разиграха грозни сцени, като футболистите на двата отбора се сбиха.

Талант от тима на домакините получи червен картон заради дейното си участие в мелето, който беше общо трети за отбора.

Иначе първото полувреме премина равностойно, като непрестанният дъжд беше предпоставка за анти футбол и повече битка.След почивката Локо все пак натисна и така се стигна до 70-ата минута, когато далечен изстрел на Теодор Фърков матира съперниковия вратар и оформи крайното 1:0.

След попадението съдиите взеха няколко пресилени решения и си навлекоха гнева на всички присъстващи. Първо Даниел Маджаров получи директен червен картон, а малко по-късно и Иван Арамазов беше изгонен, оставяйки „смърфовете“ с девет души. Те все пак запазиха аванса си, което ядоса домакините и се стигна до третия червен картон при разигралото се меле.