Нидерландия разби Белгия в Лигата на нациите

0
Нидерландия
Twwiter

Нидерландия се справи с лекота със съседите от Белгия в мач от група 4 на Лига А от Лигата на нациите.

„Лалетата“ разбиха с 4:1 съперника си насред Брюксел.

В 27-ата минута беше първият удар за домакините, когато Ромелу Лукаку напусна контузен. Резултатът беше открит в 40-ата чрез резервата на Тотнъм Стивън Бергвайн, който се разписа след хубав пас на Франки де Йонг.

Шест минути след началото на второто полувреме Мемфис Депай удрои преднината на Нидерландия.

Тя стана класическа в 62-ата, когато Дензъл Дъмфрис също влезе в листата на голмайсторите, а отново той след 4 минути направи 4:0.

Почетният гол на Мичи Батшуай падна дълбоко в добавеното време.