Неочакван съперник спря серията на Манчестър Юнайтед

0
Манчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед и Астън Вила завършиха при резултат 2:2 приятелски мач, игран в Пърт, Австралия. Зрителите видяха четири попадения, но като цяло качеството на футбола не бе много високо заради пороя, който се изля на терена.

„Червените дяволи“ поведоха в 25-та минута чрез Джейдън Санчо, а Мати Кеш имаше нещастието да си вкара автогол малко преди почивката за 2:0. През второто полувреме Вила бързо отвърдна на удара с гол на новото си попълнение Леон Бейли, а в самия край защитникът Калъм Чембърс изравни с глава.

Новите попълнения на Юнайтед Лисандро Мартинес и Кристиан Ериксен не взеха участие в спаринга.

„Показахме голям прогрес по време на лагера ни в Австралия. Играхме различен футбол срещу различен тип съперници“, сподели Ерик Тен Хаг след равенството.