250лв за Спорт

Наполи с четвърта поредна победа в Серия А

0
Наполи

Наполи надигра с 3:1 Торино в мач от 8-ия кръг на Серия А и вече е с 4 поредни успеха. Неаполитанците са на върха в класирането с 20 точки, а успехът дойде с две попадения на Андре Замбо Ангиса и едно на грузинската звезда Квича Кварацхелия. За „биковете“, които са девети в класирането, се разписа Арналдо Санабрия.

Домакините започнаха мача ударно и още в 6-ата минута Андре Замбо Ангиса засече с глава добро центриране и прати топката във вратата за 1:0. След само шест минути отново той бе в прегръдките на своите съотборници. Камерунецът стреля отлично от границата на наказателното поле и прониза Ваня Милинкович-Савич.

В 37-ата минута грузинецът Квича Кварацхелия пое топката в своята половина, премина половината терен и с хубав удар по диагонала направи резултата 3:0.

В края на полувремето Торино върна един гол чрез Санабрия, който бе на точното място след рикошет и успя да прати топката в мрежата.

След почивката темпото спадна и нови попадения нямаше.