Наполи остана на върха след шеста победа

0
Наполи

Наполи продължи наказателната акция в Серия „А“ с шеста поредна победа. Тимът от Неапол спечели срещу Каляри с 2:0 у дома и остана на върха с пълен актив от 18 точки след шестия кръг и голова разлика 16:2.

Подопечните на Лучано Спалети имаха контрол върху играта през цялото време и закономерно стигнаха до успеха. Нигериецът Виктор Осимен откри резултата в 11-ата минута, а в 57-ата минути Лоренцо Инсиние постави точка на спора с точно изпълнена дузпа.

Наполи има най-добрата защита до момента и едно от най-резултатните нападения в калчото.

Втори в класирането е Милан, който също е без загуба, но с 16 точки. Следват Интер – 14, Рома и Фиорентина – по 12 и Лацио – 11.