Морено блести при равенство на ЦСКА 2 с Вихрен

0
ЦСКА 2 тренировка Стамен Белчев
cska.bg

Дублиращият отбор на ЦСКА завърши наравно 1:1 приятелски мач с Вихрен (Сандански). Спарингаюът се играна на клубната тренировъчна база на „червените“ в Панчарево.

Петко Петков отбеляза красив гол за гостите през първото полувреме, а след почивката младият хърватин Морено Вушкович от ЦСКА 2 възстановяви паритета.

Той идва от школата на Интер (Запрешич) и е набор 2003 година.

Възпитаниците на Стамен Белчев през този сезон ще играят в Югозападната Трета лига.

В дублиращия състав в момента се подвизават юноши на отбора и играчите, които не впечатлиха Саша Илич по време на лятната подготовка в Австрия.