Момчил Цветанов: Изпращаме изключително добра година

0
Момчил-Цветанов

Крилото на България Момчил Цветанов изненада голяма част от футболните хора и запалянковци у нас с думите си, че разликата между България и Швейцария не е чак толкова голяма въпреки загубата с 0:4. Освен това националът изрази мнение, че родният национален отбор изпраща изключително добра година.

„Целият ни план как да се проведе мача се обърка. Първият гол ни стъписа и след това техните положения влязоха.

Не успяхме да се противопоставим през второто полувреме, но не мисля, че е толкова голяма разликата. Швейцария е класен отбор, но през първото полувреме, когато стояхме компактно, нещата за нас се получаваха.

Изключително добра година за България. Жалко, че допуснахме тази загуба и завършихме така кампанията“, каза Цветанов след двубоя в Люцерн.