Милан се спаси от загуба срещу Сасуоло

0
Милан

Милан и Сасуоло завършиха наравно 0:0 в мач от междинния кръг на италианската Серия А.

„Росонерите“ трябва дори да са доволни от точката при гостуването си, защото вратарят им Майк Манян отрази дузпа в 23-ата минута. С изпълнението се нагърби Доменико Берарди, но стражът надделя.

През втората част влязоха в игра Де Кетеларе, Тонали и Жуниор Месиас, но и те не помогнаха за повече креативност в предни позиции.

Така Милан направи второ равенство в първите четири кръга и вече е с осем точки. Предстои да разберем дали останалите отбори в челото ще се възползват от грешната стъпка.