Мбапе вкара уникален гол при успех на ПСЖ

0
Килиан Мбапе

Пари Сен Жермен спечели и втората си контрола по време на турнето в Япония. Отборът на Кристоф Галтие победи местния Урава Ред Даймъндс с 3:0. Французите имаха голямо предимство през целия мач, въпреки че наставникът пусна доста играчи, на които няма да разчита през новия сезон.

Пабло Сарабия откри резултата в 16-ата минута, Килиан Мбапе удвои в 35-ата, а влезлият като резерва Арно Калимуендо отбеляза третото попадение в 76-ата минута. 20-годишният французин се разписа във втори пореден мач.

Мбапе трудно бе опазван от защитниците на Урава и в 36-ата минута реализира страхотно попадение. Той с пета насочи топката към Хуан Бернат, който му я върна. След това Мбапе преодоля защитник и се разписа от много малък ъгъл.