Манчестър Юнайтед отново се издъни

0
Манчестър Юнайтед

Отборът на Манчестър Юнайтед записа трети мач поред без победа у дома в Премиър лийг. „Червените дяволи“ завършиха 1:1 с Евертън на „Олд Трафорд“ в двубой от седмия кръг, след като преди това направиха равен със Саутхемптън и изгубиха от Астън Вила пред своя публика.

Антони Марсиал изведе домакините напред в 43-тата минута, но Андрю Таунзенд изравни в 65-ата. Пет минути преди края Йери Мина вкара топката отново в мрежата на Юнайтед, но попадението бе отменено след преразглеждане от ВАР.

Кристиано Роналдо остана резерва, през второто полувреме се появи в игра, но не можа да помогне на своите.

Ливърпул, Манчестър Юнайтед и Евертън имат по 14 точки, но утре Ливърпул приема Манчестър Сити, който е четвърти с 13 пункта. Челси и Брайтън също имат по 13 точки и по-късно днес са домакини съответно на Саутхемптън и Арсенал.