Най-новият букмейкър е вече в БългарияСпорт Бонус: 30лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ + до 300лв Нов Клиент
ВХОД

Манчестър Сити спечели голов трилър

0
Манчестър Сити

Манчестър Сити спечели с 6:3 срещу Лестър в голов трилър от 19-ия кръг на своя „Етихад“. Домакините водеха с 4:0 след първото полувреме, като точни бяха Кевин де Бройне в 5-ата минута, Рияд Марез в 12-ата от дузпа, Илхан Гюндоган в 31-вата и Рахим Стърлинг в 25-ата минута от дузпа.

„Лисиците“ обаче не се предадоха и върнаха интригата след три безответни попадения в първите 20 минути на второто полувреме. За гостите се разписаа Медисън в 54-тата, Лукман в 59-ата и Ихеаначо в 65-ата минута. Все пак подопечните на Хосеп Гуардиола не допуснаха изненада и увеличиха преднината си с голове на Аймерик Лапорт с глава в 69-ата минута и Рахим Стърлинг в 87-вата.

Сити води с 47 точки, пред Ливърпул, който има 41 пункта и мач по-малко, и Челси – 38. Тази вечер Челси гостува на Астън Вила.