Манчестър Юнайтед удари Уест Хем във „Фърги тайм“

0
Манчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед завоюва сладка победа над Уест Хем с 1:0 в мач от 23-тия кръг на английската Висша лига.

„Олд Трафорд“ беше позабравил термина „Фърги тайм“, но късен гол на местния любимец Маркъс Рашфорд го превърна в герой.

Попадението падна след чудесна акция, подхваната от Единсон Кавани. Таранът намери Рашфорд, който на празна врата прати феновете в екстаз.

След постно първо полувреме домакините наложиха натиск пред втората част, който беше възнаграден в самия край.

Така Юнайтед се изкачи до четвъртото място в класирането с актив от 38 точки

След днешния директен дуел за Зона Шампионска лига Уест Хем вече е пети с 37 пункта.