Манчестър Юнайтед би Лестър и вече набира сила

0
Манчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед спечели визитата си на Лестър с 1:0 в последния мач от междинния кръг във Висшата лига. „Червените дяволи“ постигнаха своята трета поредна победа и вече се изправят на крака след катастрофалния старт на сезона.

Ерик тен Хаг отново започнабез капитана Хари Магуайър, Кристиано Роналдо и новото попълнение Каземиро. Избраниците му дръпнаха в резултата в 23-ата минута, когато Маркъс Рашфорд намери Джейдън Санчо и последният на ръба на засадата успя да матира домакините.

След почивката се появиха Роналдо и Каземиро, но до края на сблъсъка Лестър беше по-активният отбор. Отбраната на Юнайтед обаче беше на ниво и успя да затвори мача.

Така грандът вече има 9 точки след пет изиграни кръга и се съвзема след тежките две загуби в началото на ерата „Тен Хаг“.