Манчестър Сити взе крехък аванс срещу солиден Атлетико

0
Манчестър Сити

Манчестър Сити победи Атлетико Мадрид с 1:0 в първи четвъртфинален мач от турнира Шампионска лига.

Може да се каже, че срещата премина под плана на великия Чоло Симеоне, който затвори мача от самото начало и играеше за равенство или минимална загуба в Англия.

На реванша вероятно ще подходи далеч по-атакуващо.

През първото полувреме Сити владееше издяло инициативата, но така и не стигна до гола.

Такава възможност се откри след почивката, когато голямата звезда Кевин де Бройне релизира в 70-ата минута.

Белгиецът отново се превърна в герой, макар и „гражданите“ да не са доволни от само единия гол във вратата на съперника.

В последните минути се стигна да много жълти картони и нерви.

Така всичко ще се реши на реванша в Мадрид.