Ман Сити прегази Борнемут в първото си домакинство

0
Манчестър Сити

Манчестър Сити взе с лекота втора поредна победа за новия сезон във Висшата лига. Този път у дома, надигра с 4:0 новака Борнемут.

Малко очаквано Ерлинг Халанд не успя да се разпише в първия си мач на „Етихад Стейдиъм“. Все пак норвежецът даде асистенция за първото попадение. Точен за „гражданите“ беше Иклай Гюндоган (19′).

Малко след това Кевин де Бройне вкара страхотен гол за 2:0, а няколко минути по-късно асистира на Фил Фоудън за класиката.

През второто полувреме Джеферсон Лерма си вкара автогол и оформи крайния резултат. Така Манчестър Сити има пълен актив след първите два кръга и голова разлика 6:0.