Лудогорец загуби от Ференцварош на австрийска земя

0
Лудогорец
Фейсбук

Лудогорец загуби с 1:3 от унгарския Ференцварош. Приятелксият мач се игра в Австрия, а точни за победителите бяха Узуни в 23-ата минута, Боли в 74-ата минута и Лайдуни в 87-ата минута.

Почетното попадение за „орлите“ реализира Сотиру в 82-ата минута.

Ференцварош откри резултата, след като Узуни засече с глава пас отляво по атаката на унгарците и намери пролука в отбраната на разградчани.

В 47-ата минута Текпетей не намери съотборник при обещаваща атака на българския шампион.

Старши-треньорът на Лудогорец Валдас Дамбраускас направи куп смени в тима и това повлия на играта. Лудогорец натискаше съперника в търсене на изравнителен гол, но противно на логиката в 74-ата минута допусна второ попадение в своята врата.

В 82-ата минута Сотириу се разписа от няколко метра, а Ференцварош в крайна сметка оформи крайното 3:1 чрез хубав гол в ъгъла на българската врата.