Лудогорец разби германци в последната си контрола от лагера

0
Лудогорец

Лудогорец победи Нюрнберг с класическото 3:0 в приятелски мач, който е последен от летния подготвителен лагер на отбора в Австрия.

Възпитаниците на Анте Шимунджа откриха чрез Спас Делев още в деветата минута. До края на полувремето разградчани пропуснаха още няколко изгодни положения, като в крайна сметка резултатът остана непроменен.

След почивката Клод Гонсалвеш (77′) удвои, а в самия край Рик Джонатан (89′) оформи крайното 3:0.

Така шампионите на България приключват подготовката си с две победи срещу. Другата беше срещу втородивизионния австрийски БВ Линц (5:1). В останалите срещи записаха равенство с германския Гройтер Фюрт (1:1) и загубиха от унгарския шампион Ференцварош (0:3).