Лудогорец разби безидеен ЦСКА и вдигна Суперкупата

0 коментара
ЦСКА ЛУДОГОРЕЦ
lap.bg

Лудогорец прегази ЦСКА с категоричното 4:0 в мача за Суперкупата на България на Националния стадион „Васил Левски“.

„Червените“ не отправиха точен удар към вратата на съперника си в рамките на целия мач и напомниха за най-лошите си представяния от много време насам.

Разграчани можеха да поведат още в 14-ата минута, но гол на Игор Пластун беше отменен от ВАР.

„Орлите“ все пак удариха съперника си в 29-ата, когато Десподов намери с брилянтен дълъг пас включилия се на скорост Алекс Сантана. Последният не трепна и порази Бусато от наказателното поле.

Разградчани удвоиха в 41-ата минута. Многоходова акция в по едно докосване бе завършена от Доминик Янков.

Сотириу без покачи на 3:0 малко след почивката. Безумнияттази вечер вратар на ЦСКА носи сериозна вина и за този гол.

Крайното 4:0 дойде в 84-ата минута, когато резервата Чибота също се подигра на бразилеца, Йомов бе изгонен за капак на всичко с червен картон в добавеното време.