Локомотив (София) нямаше проблеми срещу Арда

0
Локомотив (София)
Lap.bg

Локомотив (София) победи Арда с 2:0 в мач от 19-ия кръг на efbet Лига. Сблъсъкът се игра на стадион „Васил Левски“, като състоянието на терена не бе оптимално и това попречи на двата отбора.

„Железничарите“ удариха два пъти още през първото полувреме чрез Матеус Роча (15′) и Селсо Рапосо (33′).

В 15-ата минута Върджил Пинсон центрира от корнер и Роча успя да се пребори във въздуха, като ударът му с глава матира Иван Караджов.

След половин час игра Октавио изведе Александър Александров, който продължи към Селсо Рапосо. Последният от воле оформи крайното 2:0.

До края на мача и двата тима пропуснаха да се разпишат.

Така Локомотив след успеха е на 12-о място с 18 точки, а Арда е на 9-а позиция с 21 пункта.