Локомотив (София) изстрада нова победа

0
Локомотив София
Lap.bg

Столичният Локомотив записа втора поредна победа. „Железничарите“ надиграха с 1:0 Пирин в Благоевград. Двубоят бе от 11-ия кръг на Еfbet Лига, а Алан Диас бе автор на единственото попадение в мача.

„Железничарите“ започнаха по-добре двубоя в първите 20 минути пропуснаха две отлични възможности за гол. Все пак в 27-ата минута гостите стигнаха до попадение. Алан Диас се възползва от отбит удар на Димитър Митков и прати топката в мрежата.

Пирин натисна през второто полувреме в опит да изравни резултата. Станислав Костов и Красимир Станоев обаче не успяха да се разпишат.

Секунди преди края на редовното време Мартин Смоленски падна в наказателното поле на гостите, но съдия не намери основания да отсъди дузпа.

Локомотив (София) зае шестото място в класирането с 18 точки, а Пирин е на 14-ата позиция със 7.